نرم افزار قرعه کشی حرفه ای


نرم افزار قرعه کشی سایت رندیاب یکی بهترین راههای تبلیغات برای جذب مشتری با برگزاری مسابقات پیامکی و تبلیغات رایگان کسب و کار برای افزایش فروش است.
بسیاری از شرکت ها کارخانجات و موسسات معروف کوچک و بزرگ در سال های اخیر با استفاده از برنامه قرعه کشی تعداد مشتریان خود را به صورت چشمگیری افزایش داده اند.

نرم افزار قرعه کشی حرفه ای

نرم افزار قرعه کشی حرفه ای سایت رند یاب یک نرم افزار قرعه کشی آنلاین برای سازمان ها و شرکت ها است که با برگزاری قرعه کشی های روزانه، هفتگی، ماهانه جوایزی را به قید قرعه به مشتریان وفادار خود هدیه می دهند.

پخش زنده قرعه کشی ستاره یک و قرعه کشی شبکه 3 در صدا و سیما، قرعه کشی فروشگاه رفاه ، بانک ها و دیگر سازمان ها با نرم افزار قرعه کشی حرفه ای انجام میشود استفاده از یک نرم افزار توانمند و قوی در این زمینه می تواند به برگزاری هر چه بهتر مسابقه و انتخاب برنده با برنامه کمک کند.

نرم افزار قرعه کشی اینستاگرام

نرم افزار قرعه کشی اینستاگرام یا سایت قرعه کشی اینستاگرام یک نرم افزار رایگان جهت قرعه کشی مسابقه اینستاگرامی می باشد نرم افزار قرعه کشی اینستاگرام امکان دانلود و استخراج کامنت های اینستاگرام در اکسل را بر اساس بیشترین تگ یا کامنت برای شما امکان پذیر می کند. بهترین سایت قرعه کشی اینستاگرام در ایران کدام است؟

نرم افزار قرعه کشی رایگان

نرم افزار قرعه کشی رایگان است و بعد از ورود به سایت قرعه کشی می توانید بدون پرداخت هزینه بابت این بخش رایگان مسابقه پیامکی خود را برگزار کنید نحوه راه اندازی مسابقه و نظرسنجی در نرم افزار قرعه کشی به شکل زیر می باشد.

نرم افزار قرعه کشی رایگان

برنامه قرعه کشی چگونه کار می کند؟

برنامه قرعه کشی به این شکل کار می کند که هر مشتری کد قرعه کشی را به سامانه پیامکی که متصل به نرم افزار قرعه کشی است ارسال می کند. این کد قرعه کشی یا شماره سریال اساس قرعه کشی هستند و برنده قرعه کشی دارنده شماره سریالی است که اعداد آن در فرآینده قرعه کشی خارج شده و در کنار هم قرار گرفته اند. اگر تعداد افراد قرعه کشی کمتر باشد، شماره سریال ها در قالب یک فایل اکسل در اختیار نرم افزار قرار گرفته و مراحل انتخاب برنده و اعلام نتایج قرعه کشی توسط برنامه قرعه کشی انجام می گیرد.

جوایزی که برای قرعه کشی در نظر گرفته می شوند، مشتریان را برای شرکت در قرعه کشی ترغیب خواهند کرد تا بتوانند ضمن یک خرید رضایت بخش، شانس خود را برای برخورداری از یک هدیه ارزشمند امتحان کنند. برنامه قرعه کشی ابتدا سریال های مشخصی را به هر مشتری اختصاص می دهد و بعد از جمع آوری و پردازش آن ها، گزارش کاملی را برای انجام قرعه کشی تهیه می کند.

شرکت در قرعه کشی

شرکت در قرعه کشی فقط نیاز به دریافت کد قرعه کشی دارد برای شرکت در قرعه کشی مسابقه پیامکی و دریافت اخبار قرعه کشی شرکت های بزرگ مثل همراه اول , اسنپ قرعه کشی میهن کافیه شماره پیامک قرعه کشی را بدانید و کد یا شماره سریال خود را پیامک کنید و جوایز بزرگ را به راحتی برنده شوید.

شماره پیامک قرعه کشی

سامانه پیامکی قرعه کشی میهن 10005358 است برای شرکت در قرعه کشی میهن باید کد درج شده روی محصول را به شماره پیامکی ذکر شده پیامک کنید.

قرعه کشی میهن

قرعه کشی طبیعت با شماره پیامک 10004719 انجام میشود برای شرکت در قرعه کشی برنج و چای طبیعت کافیست بعد از تهیه این محصولات کد یازده رقمی درج شده بر روی محصول را به شماره 10004719 ارسال کرده تا در قرعه کشی جشنواره بزرگ طبیعت شرکت کنید.

شماره پیامک قرعه کشی پچ پچ 3000808 است هر چه امتیازهای بیشتری ثبت بشه، جایزه های بیشتری در قرعه کشی فعال میشه.

نرم افزار قرعه کشی خانگی

نرم افزار قرعه کشی خانگی برای قرعه کشی فامیلی یا صندوق های قرعه کشی خانگی مناسب است با استفاده از نرم افزار قرعه کشی خانگی می توانید با وارد کردن لیست نام ها یا شماره موبایل ها در نرم افزار شروع به قرعه کشی بین نام های یا اعداد وارد شده کنید. جهت مشاهده آموزش و دانلود نرم افزار قرعه کشی خانگی کلیک نمایید.

نرم افزار قرعه کشی سامانه پیامکی رند یاب چه مزیتی دارد؟

ارتباط مفید با جامعه مشتریان

قرعه کشی ارتباط مفید و موثری را میان شما و مشتریانتان شکل می دهد تا بتوانید آن ها را برای همیشه جذب مجموعه خود کنید و در کنار اطلاع رسانی راجع به قرعه کشی، فرصتی همیشگی برای تبلیغ و یادآوری خود به مشتریان در اختیار داشته باشید.

قرعه کشی خودکار

وجود یک اپلیکیشن قرعه کشی خودکار و قدرتمند که بتواند قرعه کشی را با کمترین دخالت عامل انسانی انجام دهد، نیاز بسیاری از سازمان ها خواهد بود. این نرم افزار باید بتواند همه افراد را با شانس برابر در رقابت شرکت دهد تا هر فرد امکان برنده شدن را داشته باشد.

امنیت اطلاعات مشتریان

اطلاعات ورودی نرم افزار که قرعه کشی بر حسب آن ها صورت می گیرد، در امنیت کامل خواهند بود و نگرانی از جهت فاش اطلاعات مشتریان، شامل شماره تماس و نام و نام خانوادگی وجود نخواهد داشت. این اطلاعات در نرم افزار محفوظ خواهند بود.

قرعه کشی لایو و آنلاین

در قرعه کشی هایی که برای اهدای جوایز از سوی شرکت های بزرگ برگزار و به صورت زنده در تلویزیون نمایش داده می شوند، وجود نرم افزارهایی که بتواند این اطلاعات را ساماندهی کنند، ضروری است. نرم افزار قرعه کشی سایت رند یاب این امکان را برای علاقمندان فراهم کرده است تا با حضور نمایندگان رسمی و با الگوی تصادفی خروج اعداد قرعه کشی انجام شود.

نرم افزار قرعه کشی

برگزاری قرعه کشی های بزرگ و کوچک

علاوه بر سازمان های بزرگی که برای تشکر از مشارکت مشتریان جوایزی را در مراسم قرعه کشی به برندگان اهدا می کنند، برخی فعالیت ها در مجموعه های کوچکتر نیز با قرعه کشی انجام می شود مثلاً اختصاص یک وام قرض الحسنه برا اساس نوبت به افراد مختلف با استفاده از یک فایل و قرعه کشی با اکسل

دیدن نحوه قرعه کشی

برای بسیاری از کاربران و مشتریان شفافیت در قرعه کشی معیاری مهم است. نرم افزار قرعه کشی سامانه پیامکی رند یاب با نمایش اطلاعاتی از قبیل شماره سریال، مشخصات شرکت کننده، تعداد شانس پیروزی در قرعه کشی، مجموع افراد شرکت کننده و دیگر موارد حائز اهمیت، زمینه برگزاری یک قرعه کشی دقیق و اصولی را مهیا می کند.

برندسازی با قرعه کشی

در هر شرکت، سازمان یا نهادی که باشید قرعه کشی به شیوه صحیح می تواند نگاه تعداد زیادی از مشتریان جدید را به سوی شما معطوف کند. یک مراسم قرعه کشی و اهدای جوایز نام شما را در ذهن مشتری حک می کند تا در خریدهای بعدی شما در فهرست علاقمندی هایش قرار دهد.

امتیاز شما به این مقالهSource link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *