کاهش ۳,۰۰۰ دلاری قیمت بیت کوین پس از جهش تا ۶۰,۰۰۰ دلار

قیمت بیت کوین که در روزهای گذشته تا مرز ۶۰,۰۰۰ دلا پیش رفته بود، دیروز با سقوطی ۳,۵۰۰ دلاری همراه شد و تا ۵۶,۵۰۰ دلار پایین آمد. شایان ذکر است که در حال حاضر بخش زیادی از این سقوط احیا شده است.
به گزارش کریپتوپوتیتو، تلاش‌های ناموفق بیت کوین در روزهای گذشته برای غلبه بر مقاومت ۶۰,۰۰۰ دلار منجر به کاهش ۳,۵۰۰ دلاری قیمت بیت کوین شد. بیشتر آلت کوین‌ها نیز پس از سقوط بیت کوین سیر نزولی داشته‌اند. این سقوط باعث شد تا بازار رمز ارز در یک روز بیش از ۶۰ میلیارد دلار از ارزش خود را از دست داد.
بیت کوین برای چند روز متوالی در حال تلاش برای رسیدن به ۶۰,۰۰۰ دلار بود، اما هر مرتبه با شکست روبه‌رو شد. روز گذشته فروشندگان کنترل بازار را در دست گرفتند و باعث کاهش قیمت بیت کوین شدند.
در ساعات بعد، بیت کوین حدود ۳,۵۰۰ دلار از ارزش خود را از دست داد و در صرافی بیت استمپ (Bitstamp) به پایین‌ترین قیمت معاملات روزانه، یعنی ۵۶,۵۰۰ دلار رسید. در حال حاضر قیمت بیت کوین تا حدی زیادی احیا شده است.
نمودار قیمت بیت کوین
عملکرد آلت کوین‌ها در چند روز گذشته موفقیت‌آمیز بود و اتریوم از جمله ارزهای دیجیتالی بود که عملکرد قابل توجهی داشت. قیمت اتریوم برای اولین بار از اواسط ماه فوریه از ۲,۰۰۰ دلار عبور کرد. علاوه بر آن اتریوم روند صعودی خود را ادامه داد و رکورد جدیدی در ۲,۱۵۰ دلار به ثبت رساند.
در ۲۴ ساعت گذشته، بایننس کوین ۳ درصد رشد داشته است و پولکادات با کاهشی ۱ درصدی همراه بوده است. مهمترین اتفاق ۲۴ ساعت گذشته در بازار ارزهای دیجیتال را می‌توان رشد ۲۰ درصدی قیمت ریپل دانست. هر واحد ریپل در حال حاضر در محدوده ۰.۷۱ دلار معامله می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *